Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web

Moje pripomienky

           Moje pripomienky k spinningu:

 - Nevýhodou centra je, že dievčatá nemajú možnosť voľby inštruktora spinningu, ktorý by im najviac vyhovoval čo sa týka vedenia lekcie, výberu hudby, náboja lekcie a podobne. Na druhej strane je dobre, kedˇťahá jeden inšrtuktor poriadne ako ďaľších päť na figu.

- Hudba je kopírovaná a vybraná len pre účel spinningu z tisíc nahrávok tak, aby klienta potiahla, nahecovala, držala v dobrej nálade celých 60 minút a nie aby ho rušila a klient požadoval inštruktora o zmenu výberu hudby. U mňa si klienti hudbu z lekcii spinnigu napaľujú, lebo sa im páči, nastavujú si ju ako zvonenie v mobile alebo púšťajú v autorádiách. Teda obrazne som s mojimi klientami prostredníctvom hudby aj vtedy, kedˇ sme od seba vzdialený 1000 kilometrov.

- Spinneri sú pred každou hodinou kontrolované s cieľom dosiahnuť maximálnu bezpečnosť klientov. Ak sa v priebehu lekcie vyskytne technický problém typu ,, spadnutej alebo roztrhnutej reťaze ´´na druhý deň je problém vyriešený.

- Moje Activ centrum je doslova rodinným  centrom. V priebehu roka ho nenavštívi veľa ľudí, do  týždňa tak 15 - 20 , ale za to nie hocijakých. Sú to moji priatelia, s dobrým srdcom a nesmiernou pevnou vôľou. Poznáme sa všetci po mene, každý má svoj spinner a  hoci už ťaháme siedmy rok, nelezieme si na nervy...

- To čo doslova jedným slovom spája mojich priateľov na spinningu je SLOBODA. Klienti z mojej hodiny môžu kedykoľvek odísť ,a lebo môžu ostať až do konca lekcie. Majú slobodný výber záťaže na spinneri, slobodnú voľbu profilu trate- kopec v sedle zo sedla, rovina, rovina zo sedla a podobne a hlavne slobodnú voľbu inštruktora. Námestovo je totiž MEKA spinningu, sú tu dve centrá a v prípade, že by sa klientovi moja lekcia nepáčila a bol by z nej  sklamaný , mal by slobodnú voľbu odísť ku konkurencii.

TOPlist